.

.

2Pack gb / s SFP Primopredajnik, 1000BASE-SX LC Multi-Mode Modul za Cisco zelenilu i treba mu još-SX-MMD, Ubiquiti, Netgear, D-Veza, Supermicro, Mikrotik

2Pack gb / s SFP Primopredajnik, 1000BASE-SX LC Multi-Mode Modul za Cisco zelenilu i treba mu još-SX-MMD,

KM 47.15

Iznos
Na skladištu

Jaka Kompatibilnosti - sposoban za Cisco zelenilu i treba mu još-SX-MMD, Ubiquiti, Netgear, D-Veza, Supermicro, Mikrotik. 1000 BASE-SX SFP Modul - 1.25 G stopa, Multi-mode, 850nm, Dvostruka LC vlakna, da 550 MILIONA prijenos udaljenost.Lako iskoristi & Trajnih - Začepi i igrati, hot-pluggable.Rotiraj prsten zasun u 90 stepeni otključati, onda povukao primopredajnik iz prekidač.Visokog Kvaliteta - Sve proizvodi su proizvedene pod stroga kontrola kvaliteta sistem, svaki modul je testirana, jednog po jednog na različitim prekidače prije dostava, da bi osigurali kompatibilnosti sa različitih vrsta prekidač.Nakon prodaje Službe - 30 dana Slobodno se Vratio, 3 godine Besplatno Garancija i život tehnologija podršku, javite nam, bilo proizvod kvalitet i kompatibilnosti pitanja.

Deklarisana svojstva

Najbolje ponude